Čvn 062013

O víkendu 1. a 2. 6. 2013 proběhlo v Praze Mistrovství České republiky v cheerleadingu a tým cheerleaders VSK Univerzita Brno – Tigers získal poprvé ve své historii titul Mistr České republiky, a to hned ve dvou kategoriích – Team Jazz Senior a Team Freestyle Senior!!! Dále jsme si přivezli dva velmi cenné stříbrné kovy v kategoriích dvojic – Jazz Doubles Senior a Freestyle Doubles Senior, jedno krásné šesté místo taktéž v kategorii Freestyle Doubles Senior a krásné páté místo v kategorii Team Cheer Peewees Small (děti 6 – 11 let).

Díky tomuto obrovskému úspěchu jsme získali hned 4 nominace na Mistrovství Evropy, které se koná letos 29. a 30. 6. v Glasgow a kterého bychom se velmi rádi zúčastnili a reprezentovali co nejlépe naši republiku na této prestižní soutěži. Hledáme proto sponzory a partnery, kteří nám pomohou získat celkovou částku 70 000 Kč na pokrytí většiny nákladů s akcí spojených. Máte-li zájem nás podpořit, prosím kontaktujte trenérku Silvii Petrovou na emailu coach@cheerleader.cz nebo telefonicky na čísle 722 465636 Děkujeme.

Videa z MČR najdete na našem facebookovém profilu https://www.facebook.com/BrnoTigers

Sorry, the comment form is closed at this time.